Noorteliiga võistlus Haapsalus!

Sel laupäeval 23.veebruaril toimus Noorteliiga võistlus. Kokku oli 20 osavõtjat, millest 9 olid Haapsalu Tennisekooli õpilased.

II.liigas (kuni 14.a) mängisid HTK õpilastest Johann Ojassoo, Hardi Mikk Meitern, Kasper Vao, Denis Salihov ja Jaan Lilles. Denis, Jaan ja Kasper kaotasid esimeses ringis, Johann ja Hardi napilt veerandfinaalis. Turniiri võitjaks tuli Andre Koppel alistades finaalis Gregor Hinti 8/0. 3.kohta jäid jagama Gendra Raag ja Carmen Linda Plats. Lohutusturniiri võitis Aare Bedrican Özmen alistades finaalis Kasper Vao 8/1.

I.liigas (15-19a) oli kokku 4 võistlejat, kõik Haapsalu Tennisekoolist. Turniiri võitjaks tuli Ari Kristjan Tervonen 3 võiduga, 2. kohale jäi Kristiina Peterson 2 võiduga, 3. koht 1 võiduga läks Karl Kokale ja 4. Martin Karu.