Naiste liigatennis Haapsalus!

Veebruari esimesel nädalavahetusel toimusid Haapsalu tennisehallis naiste I ja II liiga turniirid. Mõlemas liigas oli väljas ka kohalik esindus.

II liigas tegi väga eduka turniiri Kaja Ladva, kes sai teise koha! Kaja esimene vastane oli Christel Blaubrük, kes alistati üsna kindlalt 6/3 6/3. Poolfinaalis astus vastu Maarit Sarjas-Nõmme, kes osutas küll südi vastupanu, aga Kaja võitis taas kindlalt 6/3 6/4. Finaal, mis toimus kell kümme õhtul, enam nii lihtne polnud ning peale vaprat võitlust tuli vastu võtta kaotus 3/6 4/6.

II liigas tegid oma debüüdi ka Kristiina Peterson ja Marelle Saar. Kristiina vähene võistluskogemus andis tunda, piirdudes seekord kahe mängu ja kahe kaotusega. Marelle kaotas küll esimeses ringis Maarit Sarjas-Nõmmele tasavägise mängu 5/7 4/6, kuid lohutusturniiris suutis end kahe kindla võiduga finaali mängida, kus siis kahjuks jõud rauges ning tuli leppida kaotusega Anu Kikasele 0/6.

I liigas tegi kohalikest ainsana kaasa Kelly Veske, kes saavutas kolmanda koha. Esimese ringi vastane Piia Pärsik alistati kindlalt 6/2 6/2. Teises ringis läks Kelly kokku hilisema turniirivõitja Alla Shilenokiga, kelle vastu tuli kaotus 3/6 2/6. Kolmanda koha mängu kahjuks ei toimunud ja saadi loobumisvõit.

Kokkuvõttes igati tubli esitus Haapsalu naiskoondiselt!