Veebruari kuu ülevaade!

8.veebruaril külastas tennisekooli ligi 30 õpilast meie pealinna Tallinna ja Tere tennisekeskust, et kaasa elada Kaia Kanepi ja Eesti naiskonna võitudele Fed Cup-I tsooniturniiril. Nagu lootsime, käiski meie naiskond kiirelt vastastest üle ja jättis võidu koju. Poolfinaalis alistati Taani 2:0. Anett Kontaveit alistas Mai Grage 60 60 ja Kaia samuti ühepoolses mängus Karen Barbati 62 61. Selle võiduga kindlustas Eesti 2015 aastaks koha Fed Cup-I II liigas. Tubli Kaia ja Anett! Meie noored said lähedalt nuusutada tipptennist ja elasid võitudele kenasti kaasa!

15.veebruaril toimus Müüriääre kohvikus klubi poolt tänuüritus kõigile neile, kes toetasid klubi ja tennisekooli tegevust 2013. aastal. Suur tänu kõigile, kes said osa võtta ja suur tänu ka kõigile teile, kes osaleda ei saanud! Ilma teieta oleks kooli-klubi tegevus väga raske, et mitte öelda võimatu!

15.-16. veebruaril viisime läbi lasteturniirid 6-10 aastastele. Laupäeval toimus punase palli turniir 6-8 aastastele ja oranži palli turniir 9-10 aastastele. Pühapäeval mängisid 9-10 aastased täismõõtmetega väljakul rohelise täpiga palliga. Meie tennisekooli lapsed domineerisid laupäevastel turniiridel. Kõige noorematest olid tublimad Kevin Sten Kingissepp ja Patrick Teslon, oranzi palli turniiril osales meilt 14 last ja kõik andsid endast parima! Rohelise täpiga palli turniiril mängisid hästi Maily Märss, Rasmus Kuslap ja Kaarel Villem Vennola.

22.-24. veebruaril toimus Haapsalus Eesti noorte GP turniir P18 nii üksikmängus kui paarismängus. Kohal olid 10 paremat mängijat noorte edetabeli 20 parema hulgast. Meie omadest osalesid seni veel 14 aastased Hardi Mikk Meitern, Johann Ojassoo ja Kasper Vao. Võiduni keegi sel korral ei jõudnud. Kõige lähemal oli Hardi Mikk, kes esimeses ringis kaotas otsustavas setis kiires lõppmängus 57. Turniiri võitjaks tuli Karl Kiur Saar võiduga Kristopher Robin Klettenbergi üle. Klettenberg oli samal päeval võitnud Alan Brachinsky poolfinaalis peale 2,5 tunnist mängu.

Märtsis:

8.-9.märts Klubi lahtised talvised meistrivõistlused üksikmängudes. Juhend kodulehel www.haapsalutennis.ee

14.märts Haapsalu Tennisekooli sõpruskohtumine Hiiumaa tenniseklubi noortega. Mängitakse erinevates vanuseklassides 10-15 kohtumist.

15.-16. märts Klubi lahtised talvised meistrivõistlused paarismängudes. Juhend kodulehel www.haapsalutennis.ee NB ! Ootame kõiki osalema, kui ei saa meespaari kokku või naispaari, kõlbab segapaar samuti! Peale registreerimist otsustame samuti, kas teeme kaks liigat (tugeva ja veel tugevama). Igal tasemel saab piisava arvu tasavägiseid mänge!

28.-30. märts Eesti naiste I liiga turniir Haapsalu tennisehallis. Algus reede õhtul üksikmängudega. Paras turniir ka meie õrnemale(tugevamale) soole. Näiteks Kelly, Kätlin, Meeli, Katrin, Kaja jt. võiksid vabalt osaleda. Saaksite toredaid mänge ja uusi vastaseid proovida! Täpsem info kuu keskel kodulehel www.haapsalutennis.ee

Ja peale kõige selle, iga päevaga märtsis läheneb kevad ja siis jaanipäev!!!